Team

1
1
2
2
3
3

Ing. arch. Peter Vavrica

architekt, partner

Kontakt

Email:

Tel. č.: 00 420 773 338 616

Ing. Tomáš Papp

riaditeľ spoločnosti, partner

Kontakt

Email: papp@vavrica.sk

Tel. č.: 02-544 354 22

Ing. arch. Martin Vodrážka

marketingový riaditeľ, partner

Kontakt

Email: martin.vodrazka@vavrica.sk

Tel. č.: 0911 333 304

Ing. Jozef Haspra

prevádzkový riaditeľ, partner

Kontakt

Email: haspra@vavrica.sk

Tel. č.: 0903 270 530

Ing. arch. Branislav Hantabal

kooperant

Kontakt

Email: hantabal@vavrica.sk

Tel. č.: 02-544 354 22

Ing. Miroslav Lackovič

projektový manažér

Kontakt

Email: lackovic@vavrica.sk

Tel. č.: 0911 333 305

Ing. arch. Jozef Čižmár

architekt

Kontakt

Email: cizmar@vavrica.sk

Tel. č.: 0911 333 306

Ing. arch. Rastislav Navrátil

architekt

Kontakt

Email: navratil@vavrica.sk

Tel. č.: 0911 414 899

Ing. arch. Ing. Ľubomír Bízik, PhD.

architekt

Kontakt

Email: bizik@vavrica.sk

Tel. č.: 0903 430 216

Ing. arch. Robert Janega

architekt

Kontakt

Email: janega@vavrica.sk

Tel. č.: 02-544 354 22

Ing. arch. Martin Laho

architekt, projektový manažér

Kontakt

Email: laho@vavrica.sk

Tel. č.: 00 420 773 338 416

Ing. arch. Martin Bobro

architekt

Kontakt

Email: bobro@archikod.cz

Tel. č.: 00 420 775 052 840

Ing. arch. Marek Lohinský

architekt

Kontakt

Email: lohinsky@vavrica.sk

Tel. č.: 0902 333 473